O nás - ProPS s.r.o.

Společnost ProPS s.r.o. byla založena v roce 1998 a svoji činnost zaměřovala od počátku na výrobu speciálních směsí pro kabelářský průmysl, výrobu a zpracování gumárenských směsí.

Míchání pryžových směsí a lisování výrobků z technické pryže probíhá v kladenském závodě. Výroba pryžových kabelů probíhá v rekonstruovaných objektech závodu ve Velkém Meziříčí. V závodě Vrchlabí vyrábí společnost ProPS s.r.o. silikonové kabely, flexopřívody, kabelovou konfekci a izolační trubičky.

Závod Kladno

Kladenský výrobní závod svou činnost zaměřuje zejména na výrobu speciálních směsí pro kabelářský průmysl, výrobu a zpracování gumárenských směsí a výrobu regenerátu a gumárenských směsí na bázi regenerátu ve vlastní mísírně gumárenských směsí.

Všechny směsi firma dodává s atesty vystavenými na základě zkoušek z vlastní laboratoře a mechanické zkušebny.

Další činností závodu je lisování výrobků z technické pryže. Provoz lisovaných technických pryží vznikl ve společnosti ProPS s.r.o. v průběhu roku 2005 jako logické vyústění požadavků zákazníků na vývoj gumárenských směsí pro požadovaný výrobek a současně jejich odzkoušení a vyvzorkování. V tomto samostatném provoze lisování gumových, gumokovových výrobků vyvíjíme a zkoušíme směsi pro výrobky našich zákazníků, ale vycházíme vstříc zákaznickým potřebám a také lisujeme výrobky na zakázku. V tomto provoze využíváme při procesu výroby přímou návaznost na vlastní mísírnu gumárenských směsí. Největší objem výroby speciální tvarové lisované výrobky, bezpečnostní pryžové prvky, tlumiče, dorazy, pryžové klíny, autodoplňky, desky tlumicí, izolační i pro vysekávaná těsnění. Další velkou část výroby tvoří lisování silentbloků a mnoho jiných tvarových gumokovových výrobků.

Spojení výrobního zařízení pro konvenční a poloautomatické lisování i technologie transferových typů výrob s možností plnohodnotného základního vývoje gumárenských směsí s testy v laboratoři je zárukou kvality výrobků i dodržování dodacích lhůt. To umožňuje našim zákazníkům nedržet velké zásoby a využívat dodávek just-in-time.

Fotogalerie: Foto 1 | Foto 2 | Foto 3 | Foto 4

Identifikace

ProPS s.r.o.
Nový svět 89/4
Praha 1 - Hradčany
118 00

IČ: 257 10 672
DIČ: CZ25710672

Spisová značka C 63299 vedená u Městského soudu v Praze

Kde nás najdete?

Kladno
Průmyslová 1130
Kladno
272 01

Zobrazit detaily »